FAQ

Vyplňte, prosím, on-line registrační formulář na těchto stránkách. Sympozium je určeno pouze pro lékaře.


Kapacita účastníků sympozia je omezena, proto, prosím, neváhejte s registrací.

Přímo v místě konání není s ohledem na kapacitu a velký zájem o sympozium možná rezervace jednolůžkových pokojů. Pro zájemce o jednolůžkové pokoje jsou primárně určeny další hotely, ze kterých je zajištěna také doprava z/na společenský večer. Více informací najdete v záložce Organizační informace.

Určitě je lepší, pokud si celou registraci vyplníte sami. Máte tak včas možnost objednat i všechny další služby, které jsou někdy kapacitně omezené, a my je tak pro Vás včas rezervujeme a domluvíme se na případném doplatku. A jak na to? V registračním formuláři stačí vybrat možnost „Přihlašuji se jako soukromá osoba, účast mi hradí partner akce (farmaceutická firma apod.)„ a vyplnit kontakt na zástupce společnosti, se kterým máte účast domluvenou. O vše ostatní už se pak postaráme my.

Pokud své ČLK ID neznáte, můžete ho vyhledat ZDE. My pak zajistíme, aby vám byly zasloužené kredity připsány.

Hromadné přihlášení účastníků s vámi rádi vyřešíme individuálně, a to včetně zajištění ubytování a dalších služeb. Kontaktujte prosím paní Elišku Pančochovou (registrace@solen.cz; +420 607 190 210), která vám poskytne více informací.

Fakturu za zaplacení poplatku a dalších služeb zasíláme na e-mail uvedený při registraci zhruba měsíc před konáním akce. Proč ne dříve? Registrační poplatek je nevratný, a pokud byste museli svou účast do této doby z nějakého důvodu zrušit, nic vás to nestojí.

Nemusí. O výši registračního poplatku rozhoduje datum registrace, nikoliv datum vaší platby. Stačí se vždy do uvedeného termínu přihlásit. Fakturu stačí následně zaplatit dle splatnosti na ní uvedené. Registrační poplatek musí být uhrazen před akcí.

Certifikáty rozesíláme on-line nejpozději do 10 dnů po skončení akce na e-mail uvedený při registraci.

Modul: FAQ